Zawsze interesowało Cię, co jest za kolejnym wzniesieniem? Fascynują Cię ludzie, ich historie, kultura? A może gdzieś pod skórą czujesz, że czas przecieka Ci przez palce? Jeśli tak, to ten magazyn podróżniczy jest właśnie dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjaciółmi z czasów studiów, którzy po różnych przygodach, kobietach i drogach spotkali się pewnego pięknego dnia i podjęli wyzwanie. A polegało ono na zrobieniu czegoś dobrego dla siebie i dla innych. Tak też powstał Parabuch magazyn podróżniczy.

Wierzymy, że warto podejść do codzienności w sposób bardziej kreatywny niż telewizor po pracy. Ale też niekoniecznie rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Dlatego w Parabuchu dowiecie się między innymi:

  • jak podróżować, gdzie i po co,
  • jak łączyć pracę zawodową z wyjazdami,
  • w jaki sposób osiągać zdrową integrację między pracą, a życiem osobistym.

Opowiadamy Wam o naszych historiach, przygodach (tych bardziej zabawnych i mniej), spotkaniach. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu oraz zaprzyjaźnić się z nami mocniej…

zapisz się na newsletter »

Inny magazyn podróżniczy

W Parabuchu publikujemy zarówno filmy z wypraw, ale także reportaże z Kambodży, Boliwii. Znajdziecie tu podróże duże i małe, a także malutkie. Znajdziecie recenzje, poradniki i przede wszystkim pozytywnych ludzi.

Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami na temat tego co widzieliśmy, gdzie byliśmy i jak postrzegamy nawet najskromniejsze wyprawy. A są one dla nas zawsze wyzwaniem i okazją do tego by trochę po rozrabiać i poznać świat. Parabuch Magazyn ma właśnie sprzyjać spotkaniu i poznaniu. Skoro tu trafiliście, sądzimy że się polubimy.

Parabuch ma być blisko Was – dlatego zapraszamy do kontaktu oraz spotkania przy różnych okazjach (imprezach podróżniczych, na comiesięcznym redakcyjnym piwie). Zapraszamy również do współtworzenia z nami tego miejsca. Jesteśmy także otwarci na komercyjną współpracę.

A teraz kilka słów o każdym z nas:

Stefan Wroński

Stefan Wroński. Magazyn podróżniczy

Reportażysta, żeglarz, pisarz. Autor serii filmów i reportaży z wypraw po Ameryce Południowej, Azji, pokładów żaglowców. Przepłynął dwa oceany, austostopował w Peru, Boliwii i Brazylii. Autor znakomitej powieści Dzidek, dotyczącej miasta rodzinnego autora… Warszawy.

Przeczytaj wszystkie teksty Stefana: klik!

Dawid Zaraziński

Dawid Zaraziński Zawodowo związany z mediami. Odpowiada za treści online w ICAN Institute, wydawcy “Harvard Business Review Polska”. Właściciel firmy nuAurora.com. Twórca serwisu DT Dziennik Turystyczny, skierowanego do branży turystycznej. Redaktor naczelny e-biznes.pl. Jest autorem MadeInZen, bloga o życiu w pełni.

Przeczytaj wszystkie teksty Dawida: klik!