Morska fumigacja odc. 4 Człowiek za burtą

Morska fumigacja się rozkręca. Tym razem daliśmy wytchnąć kapitanowi Bartłomiejowi Skwarze. Ostatnio wygrał jeden z etapów Tall Shipów, czyli regat dla żaglowców i należy mu się odpoczynek od wywiadów. Co innego młodzież na pokładzie żaglowca STS Fryderyk Chopin.

*** WSZYSTKIE MATERIAŁY KARAIBSKIEJ OPOWIEŚCI ZNAJDZIECIE NA TEJ STRONIE ***

Ci to mają dopiero problem. Nie dość, że nie sypiają, uczą się, to jeszcze wybiegają na alarmy. Dzień piękny, słonko świeci, wiatru prawie nie ma, a tu jeden z trudniejszych alarmów… Człowiek za burtą. Nikt nie czeka, wszyscy do żagli. Należy je zrzucić, by kapitan mógł wykręcić po nieuważnego załoganta. Oficerowie się drą, bosman się drze. Coś się zacięło. Trójkąty nie chcą współpracować. Jak się ten alarm skończył? Koniecznie zobaczcie co się wydarzyło na pokładzie żaglowca STS Fryderyk Chopin podczas rejsu transatlantyckiego z Martyniki do Szczecina Niebieskiej Szkoły.

Psst. Pamiętajcie aby oglądać nasz serial w najlepszej z możliwych rozdzielczości i włączcie napisy klikając w odpowiednią funkcję w prawym dolnym rogu. Jest też wersja angielska napisów.