Morska fumigacja odc. 6 Wielki fumigator

Załogant niedbający o czystość w kabinie najpierw jest ostrzegany przez Wielkiego Fumigatora. Jeżeli sytuacja powtórzy się, zarabia “pilota”, czyli wyrzucenie wszystkiego do góry nogami w kabinie. A jeżeli to nie poskutkuje, następuje fumigacja. Co oznacza? Zobaczcie sami!

*** WSZYSTKIE MATERIAŁY KARAIBSKIEJ OPOWIEŚCI ZNAJDZIECIE NA TEJ STRONIE ***

Kto nie zna Buby ten nie wie co traci. Jego “Siemano!” uwielbiają wszyscy wachtujący, bo kończy nim czterogodzinne nocne czuwanie. Gdy jest na pokładzie Chopina, wiadomo, że nie będzie nudno. Film nie jest laurką dla niego. Ma w końcu też ciemną stronę. Mroczną pozycję “Wielkiego Fumigatora”, postrach wszystkich uczniów, którzy są na bakier z czystością. Buba musi zmierzyć się z kabinami na żaglowcu. A co tam zastanie, przeraża nawet jego, w końcu nie takiego małego człowieka.

Psst. Zbieramy wspomnienia z żaglowca STS Fryderyk Chopin. Nagraj siebie i wyślij na kontakt@parabuchmagazyn.com krótki film (góra minutowy), w którym opowiesz czym dla Ciebie jest żaglowiec STS Fryderyk Chopin, albo Niebieska Szkoła. Nadesłane prace zmontujemy i opublikujemy na naszej stronie. Na materiały czekamy do 20 sierpnia.