Nasz patronat: Dzika Azja w obiektywie

Podróż jest kluczem.. Kluczem do poznania swojego wnętrza oraz otaczającego świata. To coś więcej niż możesz sobie wyobrazić i coś więcej niż możesz przeżyć siedząc biernie w zaciszu swojego ogrodu. Tylko podróżując zrozumiesz czym tak naprawdę jest życie…

Dominik Opyd to młody podróżnik, który poprosił nas o patronat medialny nad jego projektem “Dzika Azja w obiektywie!”. Posłuchajcie co ma do powiedzenia i dajcie się zachęcić do wsparcia.

Mam na imię Dominik i chcę przedstawić Ci mój projekt podróżniczy. Kocham podróżować, byłem w wielu miejscach w Polsce, a także w Norwegii – teraz przyszła pora na coś unikalnego, a przede wszystkim szalonego. Kiedy nie podróżuję to piszę, a kiedy nie piszę to czytam. Uwielbiam sztukę i odmienne kultury, dlatego zdecydowałem się aby już w niedalekiej przyszłości udać się na studia archeologiczne i “mieć przy sobie” to, co uwielbiam. Poniżej przedstawiam Ci, drogi Czytelniku, założenia inicjatywy, której nie możesz przegapić.

“Dzika Azja w obiektywie” to inicjatywa koncentrująca się na stworzeniu książki oraz filmu dokumentalnego o Azji, a tym samym do zainspirowania zwłaszcza ludzi młodych do odkrywania piękna świata oraz aktywnego uczestniczenia w życiu. To wyjątkowy projekt, którego sercem jest społeczność i to właśnie społeczność ma znaczny wpływ na rozwój wyprawy.

Dzika Azja w obiektywie1

Wspierający mają dostęp do specjalnej platformy, gdzie wspólnie mogą decydować o tym jak będzie przebiegać całe przedsięwzięcie, dodają własne idee, na które potem głosują, a które ja realizuję po udanym zbieraniu funduszy. Jeśli będzie taka możliwość mogą porozmawiać z mieszkańcami poprzez Skype’a czy zobaczyć co aktualnie robię. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia a najbardziej szalone i aktywne pomysły są zdecydowanie pożądane. Taki sposób realizacji ma w znacznym stopniu wpłynąć na to, aby osoba dodająca idee zainspirowała innych, a inne osoby zainspirowały ją. 

Po udanej wyprawie całość zostanie podsumowana w książce. Pojawi się także film oraz nagrania, na których będą między innymi ukazane zrealizowane pomysły, na które głosowali wspierający. 

Naprawdę warto wesprzeć tą inicjatywę, jak to kiedyś ktoś ujął: “Podróż to jedyna taka rzecz gdzie wydając pieniądze zyskuje się coś cenniejszego i unikalnego, nieporównywalnego z niczym innym”. Dodatkowo czekają świetne nagrody i własny wkład w projekt!

Dzika Azja w obiektywie3

Jeśli chcecie wesprzeć Dominika w realizacji jego marzeń – odwiedźcie koniecznie serwis PolakPotrafi.pl, gdzie podróżnik zbiera środki na swój cel. Parabuch poleca!