Nasz patronat: Projekt Cucumber, czyli Ogórek z zadaniami!

Lubimy wspierać swoim patronatem medialnym ciekawe, niesztampowe projekty podróżnicze. Właśnie dlatego na naszą pomoc może liczyć Projekt Cucumber! Poznajcie ekipę Ogórka i sprawdźcie dlaczego w ich podróży najważniejsza jest… skrzynka?

Projekt Cucumber to grupa młodych ludzi, których połączyła miłość do podróży, przygód, muzyki i klasycznych samochodów. Już 21 lipca planują start trwającego około miesiąca Eurotripu. Trasa tej wyprawy obejmuje około 20 miast.

Projekt Cucumber mapa

Co sprawia, że Projekt Cucumber jest wyjątkowy? Skrzynka! Dlaczego? Jak tłumaczą podróżnicy:

to właśnie ten mały obiekt podkreśla niepowtarzalność inicjatywy Projektu Cucumber. Drewniane pudełko, zajmujące honorowe miejsce w Ogórku, po brzegi wypełnione zostanie zapieczętowanymi kopertami, w których wnętrzu ukryte będą zadania specjalne. Obowiązkiem każdego z uczestników wyprawy stanie się wylosowanie w jednym z miast , jednej koperty i wykonanie znajdującej się w niej misji. Zlot starych samochodów w Berlinie? Bitwa na poduszki w centrum Ljubljany? A może odtworzenie sceny rodem z filmu Woody’ego Allena w Barcelonie? Tylko wyruszając w tę podróż ekipa może odkryć co na Nich czeka!

Ciekawe, prawda? Jeśli macie ochotę śledzić podróż Ogórka to zajrzyjcie na ich stronę internetową: projektcucumber.pl i profil na Facebooku: facebook.com/projektcucumber.

A my z niecierpliwością czekamy na ich relację z podróży!