Nowa odsłona Dziennika Turystycznego, starszego brata Parabucha

Parabuch Magazyn jest takim młodszym bratem DT Dziennika Turystycznego, czyli serwisu skierowanego do branży turystycznej. Tworzę go już od sześciu lat i właśnie pojawiła się jego najnowsza wersja. Zapraszam Was do jej poznania!

Jak piszę w tekście otwierającym:

Kiedy dokładnie sześć lat temu startowaliśmy z projektem „Dziennik Turystyczny” wiele rzeczy wyglądało inaczej. Inna była kondycja branży turystycznej, inne były media, inne technologie internetowe. Naszą ambicją było robić nie tylko dobre, jakościowe medium dla branży turystycznej, ale także w nowoczesnej, interaktywnej formie. Dlatego postanowiliśmy przygotować zupełnie nową odsłonę naszego serwisu. Taką, którą będzie się wyróżniać nie tylko na tle rodzimej konkurencji, ale też taką, która czerpać będzie z najlepszych światowych wzorców i o której będzie można powiedzieć: to rzeczywiście najwyższy poziom.

Jak sądzę – udało się to osiągnąć. Jest nieźle: ciekawie, w niezłej formie. Światowy poziom, nie ma się czego wstydzić. Dajcie lajka jeśli Wam się podoba 🙂 Zwłaszcza, że Parabuch zajmuje w nowym DT ważne miejsce.

Zapamiętajcie ten adres: dziennikturystyczny.pl