Parabuch wspiera podróż dookoła świata mody

Młoda pasjonatka mody wyrusza w podróż dookoła świata. A my w Parabuchu będziemy ją wspierać i śledzić jej postępy!

Patrycja jest redaktorką mody i właścicielką start-upu TraveLabel. W branży pracuje od kilku lat i cały czas śledzi zmiany zachodzące w modzie. Chce, by podejmowane przez nią działania budowały rzetelny, autentyczny obraz przemysłu mody. Jej aktywności mają kreować nowe możliwości, badać kultury, odkrywać nowe marki i miejsca oraz inspirujących ludzi.

Jak będzie wyglądała jej podróż dookoła świata mody, którą nazwała One World Fashion? Patrycja chce się włączyć w lokalne wydarzenia i zorganizować spotkania z daną społecznością. Specjalnie dla swoich odbiorców przygotuje video- i fotorelację oraz newsletter. Chce projektować, recenzować i pisać o swoich doświadczeniach oraz spotykać się z projektantami, artystami i blogerami z całego świata.

Projekt startuje 15 września w Londynie na London Fashion Week, później Dubaj, New Delhi, Hongkong, Sydney, Sao Paulo i Nowy Jork. Razem 365 dni. Jesteśmy bardzo ciekawi czy i jak uda się zrealizować te zamierzenia. Na pewno będziemy mocno kibicować i dawać Wam znać!

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na oficjalnej stronie marki travelabel.com.