Parabuchowy giveaway #1: Sztokholm, Paryż, Ameryka

W Parabuchu chcemy dzielić się z Wami nie tylko interesującymi historiami. Chcemy też dawać Wam prezenty! Dlatego dziś pierwszy redakcyjny giveaway, czyli paczka czterech świetnych książek podróżniczych, które możecie zdobyć. Jak? Przekonajcie się!

Zacznijmy jednak od tego, co można zdobyć. Nagrodą jest paczka czterech książek, którymi są:

1. Wałkowanie Ameryki – jak wygląda Ameryka oczami korespondenta Polskiego Radia? To kolos na glinianych nogach czy supermocarstwo? Jacy są Amerykanie? Życzliwi i otwarci czy niedouczeni i aroganccy? Marek Wałkuski pomoże Wam poznać przeciętnego Smitha, amerykański patriotyzm i muzykę country.

2. Sztokholm. Przewodnik śladami bohaterów Stiega Larssona – jestem dużym fanem Wojtka Orlińskiego i Stiega Larssona, czego więc można chcieć więcej? Jeśli szukacie niesztampowego towarzysza wędrówki po stolicy Szwecji – dobrze wybraliście. Książka zabiera do miejsc opisanych w powieściach i ekranizacjach, prezentuje Sztokholm na archiwalnych fotografiach. Chcecie się dowiedzieć co łączy wódkę Absolut, zabójstwo Palmego, trockizm, rockabilly i Strindberga? Przekonajcie się sami!

3. Poza błękitem. Autobiografia – jak wiecie miałem przyjemność poznać Nuno Gomesa i porozmawiać z nim. To bardzo sympatyczny człowiek, który nie sprawia wrażenia jednego z najlepszych nurków na świecie. Za częstym uśmiechem i życzliwością kryje się umysł inżyniera, gdzie liczyć się plan, plan zapasowy, procedury i zaufanie do zespołu. Ale niech to Was nie zwiedzie – autobiografię na każdej stronie wypełnia pasja i siła pokonywania własnych ograniczeń. Pozycja obowiązkowa!

4. Spacerem po Paryżu – kieszonkowy przewodnik National Geographic, który sprawdzi się idealnie, jeśli Paryża nie znacie, a wybieracie się na krótki wypad np. weekend czy nawet jeden dzień. Znajdziecie tu kilka ekspresowych tras, opisy najważniejszych zabytków, kulturalne i kulinarne rekomendacje. Książka idealna do beztroskiego wrzucenia w plecak.

Książki Giveaway

To jak zdobyć paczkę książek? W pierwszej tego typu akcji nie chcemy Was nadwyrężać. Wystarczy więc, że zapiszecie się na nasz newsletter. Tak! Wśród osób, które do przyszłej soboty włącznie (czyli 14 marca) zapiszą się do newslettera wylosujemy jedną, która otrzyma paczkę (skontaktujemy się z nią mailowo). Nie dość więc, że otrzymujecie dostęp do naszego interesującego biuletynu, to jeszcze macie szansę na miłą wiosenną niespodziankę! O wyniku konkursu poinformujemy Was w przyszłą niedzielę. Powodzenia!

[symple_button url=”https://parabuchmagazyn.com/newsletter/” color=”black” button_target=”_self”]ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER![/symple_button]