Parabuchowy giveaway #2: Hiszpania, tanie loty i… waga!

Podobnie jak za pierwszym razem i teraz mam dla Was paczkę fajnych książek i jeden ciekawy gadżet. Jak je zdobyć?

Zaczynamy jak ostatnio – od tego, co można zdobyć. Dobroci jest więcej niż ostatnio!

1. Waga bagażu TZS First Austria 

Jeśli przed za każdym razem przed podróżą zastanawiacie się czy konieczna będzie dopłata za przekroczony limit wagi bagażu – ta waga może być właśnie dla Was! Specyfikacja:

  • Pomiar: do 50 kg (dokładność: 50 g)
  • Funkcja tarowania
  • Wbudowany termometr – pomiar temperatury pomieszczenia
  • Wyświetlacz LCD – 11,3 mm
  • Informacja o niskim stanie poziomu baterii
  • Wskaźnik przeciążenia, uchwyt na bagaż, automatyczny wyłącznik

2. Martyna Wojciechowska, Borneo

Niewiele pozostało na ziemi miejsc, które kryłyby w sobie wciąż tyle tajemnic co Borneo – zachęca Martyna Wojciechowska. To malutka książeczka wydana w miniserii „Kobieta na krańcu świata” może narobić apetytu na wyprawę. Znajdziecie tu opowieści podróżniczki oraz jej zdjęcia. Książkę można bezpiecznie wrzucić do plecaka i skonsumować w wolnej chwili.

3. Hiszpania, przewodnik

Kompleksowe ujęcie: przewodnik, atlas i mapa w jednym. Takie podejście wydawcy (ExpressMap) sprawia, że zwiedzanie pięknego kraju będzie jeszcze większą przyjemnością!

4. Marzena Filipczak, Lecę Dalej. Tanie podniebne podróże

Książka złożona z dwóch części. W pierwszej autorka opisuje 12 podróży na 12 miesięcy, które odbyła, korzystając z promocji w tanich i regularnych liniach lotniczych. Część druga to kompendium wiedzy na temat tanich lotów, z którego można się dowiedzieć m.in. jak kupić bilet za 3 euro do Fezu, dlaczego na Ibizę najlepiej lecieć przez Sztokholm itd. Brak pieniędzy nie jest wymówką!

5. Bear Grylls, Bezlitosny ocean

Historia wyprawy otwarą łodzią przez lodowate wody północnego Atlantyku. Jeśli szukacie mocnych wrażeń, a Mr. Grylls jest Waszym ulubieńcem – musicie książkę mieć! Na zachętę fragment: „Micka dosłownie zmyło z siedzenia. Obaj kurczowo trzymaliśmy się wszystkiego, co zapewniało oparcie. W ciemnościach, ogarnięty paniką, ponownie złapałem za koło sterowe i gorączkowo usiłowałem odgadnąć, z której strony uderzy kolejna wściekła fala”.

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

Ostatnim razem było prosto. Teraz będzie trudniej! Do końca przyszłej soboty (18 kwietnia) czekam na maile od Was (kontakt@parabuchmagazyn.com), w którym oprócz woli zdobycia nagród znajdą się odpowiedzi na dwa proste pytania:

1. O kim Stefan pisał na Parabuchu jakiś czas temu, że “nie znają pojęcia czasu i przestrzeni. Wiedzą natomiast, że świat kończył się już trzy razy i czeka nas ostateczne jego rozwiązanie. Po bliźniakach, na planecie pojawi się czerwony Kachina, który oczyści świat”? Dla ułatwienia dodam, że był to opis jego podróży po Ameryce Północnej.

2. O kim pisałem na Parabuchu tak: “Na parterze kawiarni, przy równie małym stoliku, siadał młodziutki, wtedy jeszcze zbyt „zielony” by przebywać z mistrzami”? Podpowiedź: odpowiedź znajdziecie w jednym z moich warszawskich tekstów.

Jak widać jest nieco trudniej, ale dla chcącego… 🙂

Podsumowując: na odpowiedzi czekam do końca 18 kwietnia. Z prawidłowych wylosuję jedną osobę. W przyszłą niedzielę dam znać, kto otrzyma dobra. Powodzenia!

No i na koniec – jak ostatnio – zapraszam do zapisania się na nasz newsletter. Tam też (i tylko tam!), już wkrótce, będzie można zdobyć trochę dobroci 🙂

[symple_button url=”https://parabuchmagazyn.com/newsletter/” color=”black” button_target=”_self”]ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER![/symple_button]