Passion4Travel.pl zaprasza na wyprawę maluchem przez Azję

Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Spotykanie Passion4Travel.pl odbędzie się o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha. Podczas najbliższego spotkania, 23 lutego, ponownie gościem będzie Arkady Fiedler, który rok temu opowiadał o swojej wyprawie Maluchem przez Afrykę.

Tym razem wspólnie przeżyjemy historię pełnej przygód podróży Arkadego Maluchem przez Azję. W czerwcu 2016 roku podróżnik wyruszył polskim Maluchem spod poznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Pokonał ponad 22 tys. km, odwiedzając 12 krajów: Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Mongolię i Rosję. Zmagając się m.in. z wysokim górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, przemierzył Trakt Pamirski. Po drodze spotykał wielu barwnych i ciekawych ludzi, dla których Maluch stał się wielką sensacją, wzbudzając zainteresowanie, gdziekolwiek się pokazał.

Arkady Paweł Fiedler to pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf i wnuk wybitnego pisarza i podróżnika. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną, aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Pomysłodawca i organizator projektów filmowo-podróżniczych: PoDrodze (2009 r.), Maluchem wzdłuż granic Polski (2014 r.), Maluchem przez Azję (2016 r.) oraz Maluchem przez Afrykę, który został nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic.

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to cykl comiesięcznych spotkań miłośników samochodów terenowych i turystycznego enduro. Pokazy filmów i slajdów z wypraw do najdalszych zakątków świata, rozmowy z organizatorami wyjazdów, a także porady od bardziej doświadczonych podróżników.

PoDrodze Azja – Maluchem przez Azję
23 lutego, godz. 20:30
cena biletu – 15zł