Podróż patronatChcesz, abyśmy objęli patronatem medialnym Twoją wyprawę, imprezę lub inne wydarzenie? Jeśli planujesz podróż patronat może być bardzo przydatny w zdobyciu sponsorów lub uwagi. Sprawdź możliwości, jakie Ci dajemy!  Napisz do nas, przedstaw siebie i swój pomysł!

Napisz do nas »

Nasze logo

Pochwal się, że Parabuch udzielił Ci patronatu! Pobierz paczkę z naszym logo w różnych formatach klikając w tym miejscu.

Podróż patronat przygoda!

Poznaj kilka z wydarzeń i podróży, którym patronowaliśmy. Przekonaj się, że za każdym pomysłem stoi wyjątkowa historia!

Korona Warszawy: podsumowanie, bo życie jest piękne!

Jak tylko wróciliśmy z wyprawy, to zorientowaliśmy się, że zrobił się wokół tego niezły szum. Nagle pojawili się psychofani, staliśmy się rozpoznawalni, ostatnio nawet Jarek Ziółkowski, biorąc udział w poważnej debacie w Muzeum Historii Żydów Polskich, został przedstawiony jako zdobywca Korony Warszawy. Pozytywne szaleństwo. Trochę nas to wszystko zaskoczyło, ale dzięki temu udało nam się osiągnąć jeden z wielu naszych celów – zbiórka pieniędzy na fundację Rak’n’Roll. Wygraj Życie. A przy okazji świetnie się bawić.

Higway’e, donutsy i Coca-Cola. Wyprawybusem.pl w USA

Jest 7 lipca rano. Właśnie dopychamy ostatnie rzeczy do swoich i tak już obszernych bagaży. Za chwilę wyruszamy w naszą piątą podróż w ramach projektu wyprawybusem.pl. Jak na jubileusz przystało – cel jest ambitny: Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Każdy z nas wkrótce po raz pierwszy w życiu postawi swoje nogi na innym kontynencie.

Cook in’ Japan: w poszukiwaniu smaku Japonii

Polakom Japonia kojarzy się chyba przed wszystkim z mangą i anime, a pod względem kuchni – z sushi. Sam miałem przyjemność gościć w Polsce wielu Japończyków i wiem, że to jednak kraj o naprawdę głębokiej, choć zdecydowanie odmiennej kulturze. Dorośli Japończycy niekoniecznie oglądają kreskówki, a i sushi nie jest ich codziennym menu. Przez lata mój pogląd na Japonię ewoluował i myślę, że nadszedł czas, żeby swoje przekonania skonfrontować z rzeczywistością.