WPT 1313: Warszawa od najlepszej strony!

Jeden z pierwszych ciepłych weekendów w tym roku. Wsiadam do Fiata 125P, który budzi nie tylko oczywiste skojarzenia z doskonałym serialem „Zmiennicy”, ale także z pierwszym autem, które lata temu zagościło w mojej rodzinie. Towarzyszą mi Rafał Pawełek, szef firmy oraz Kuba Madejski, historyk i przewodnik. Za chwilę zabiorą mnie na kilkugodzinną przygodę po mojej Warszawie. W której – jak się ostatecznie okaże – wciąż mam wiele do odkrycia.

Tak mniej więcej wyglądała moja wycieczka z firmą WPT 1313. Urokiem wycieczki z nimi jest nie tylko wyborne towarzystwo i specyficzny środek lokomocji, ale sam pomysł – doskonały w swej prostocie. Jak trafnie przekonuje firma: „WPT 1313 reprezentuje nieszablonowy pomysł, nieskończoną kreatywność, wiedzę i doświadczenie. Udowadniamy, że nie jesteśmy jedną z wielu stołecznych inicjatyw turystycznych i potrafimy przenieść się w dawne lata PRL-u nie zapominając o współczesności”. Nie ma tu więc zadęcia i politykowania – jest za to radość z odkrywania ciekawego miasta.

WPT1 WPT2 WPT3 WPT4 WPT5

Ja bawiłem się doskonale! A już odwiedziny w kultowym Prasowym i tamtejsza pomidorowa (najlepsza w mieście)… Nie ukrywam, że stałem się fanem firmy i jej pomysłu na siebie i na Warszawę!

Jeśli chcecie bliżej poznać firmę i jej specyfikę to zapraszam do lektury mojego artykułu na DT: WPT 1313: najlepszy sposób na Warszawę. Zajrzyjcie również na stronę internetową firmy: wpt1313.com.