Z kamerą wśród nas #1: pierwszy miesiąc!

Pierwszy miesiąc za nami! To był bardzo intensywny czas, ale przede wszystkim – bardzo dla nas miły! Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo przychylnych komentarzy, co nas bardzo, bardzo cieszy i za każdy gest sympatii serdecznie dziękujemy!

To jednak dopiero początek! Mamy kilka pomysłów, które wdrażać będziemy w najbliższych miesiącach. Już nie możemy się doczekać momentów, w których będziemy się mogli nimi z Wami podzielić!

Zapraszamy Was też do współtworzenia Parabucha. Zgłaszajcie się do nas, chętnie opublikujemy relację z Waszej podróży lub pogadamy z Wami na ten temat. Szukamy przede wszystkim fascynujących historii; takich, które pokazują, że podróże są dla każdego i że mają moc zmieniania nas na lepsze. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

No i na koniec – jak mówimy na filmie – zapraszamy Was na pierwsze otwarte spotkanie redakcyjne! Wpadnijcie na piwo lub herbatę, poznajmy się, pogadajmy – tak po prostu! Już w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w warszawskiej kawiarni Południk Zero przy Wilczej 25 (www.poludnikzero.pl).

Zapraszamy też do polubienia nas na Facebooku oraz subskrybowania (trudne słowo!) na YouTube!